TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Jj
Posty: 30
Rejestracja: 07 sty 2011, 22:26
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

Post autor: Jj »

Dziękuję za udaną imprezę. Teren i pogoda dużo lepsza niż rok temu.

Tak jak rok temu przyjechałem na zimówkach. I tym razem był to błąd. Za lenistwo (nie chciało mi się przekładać kół) musiałem karnie pracować łopatą.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

Post autor: irko »

->

Witam!

Gratulacje za organizacje i wytrwałośc w licytowaniu :D
Ponizej kilka fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

Post autor: margo »

Wielkie dzięki należą się też WAM, wszystkim tym którzy nas odwiedzili, licytowali. To dzięki Wam TLC będzie mogło wpłacić na konto WOŚP ponad 11 tyś PLN. Łukasz poda Wam dokładną kwotę. Jesteście niesamowici. Jeszcze w drodze powrotnej z Radziejowic odebraliśmy telefony od naszych Klubowiczów z informacją że chcą dorzucić do puszki WOŚP. Niestety protokół spisany i nic się już nie da zmienić ale nic straconego. Zawsze można indywidualnie przelać na konto WOŚP.

Wielkie ukłony w Waszą stronę za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku !!

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

Post autor: hashid »

już melduje Margo co nastąpiło.

Panie i Panowie.
ZEBRALIŚMY 11135ZŁ.!!!

Przyznam, że prognozowałem jakieś 6-7k. A tu taka niespodzianka.
Bravo!!!

Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie całej ekipie TLC koegom z forum i życia :))).
Pyrka, Kwiatek, Magnus, Margo, Kylon, Cosi, Lopex, Wolf, Konus, Gałeczka, Piekarz, Tuco, Mlodyy, MaxLux, CzarekN, Fobos i Pani Dyrektor Ela, Nieludzccy (pyszny ten Wasz chlebek), Peczu z Jackiem, Gladzio z kumplami z Toyoty Logistic, Czobi, Cooder, Woody, Piotr i Ania z pracowni Akccept... jedni pracowali przed, inni w trakcie, ktoś tam pomógł z gadżetami - mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.
Szacun dla Lopexa, że od początku do końca imprezy cały czas spędził mokry pomagając innym i z ogniska skorzystał dopiera na koniec.

Dziękujemy też naszym partnerom: Wójtowi Gminy Radziejowice, Malikowi i D&M Adventure, Carolina Car Company, Globowi i Eldorado Adventure, Czarkowi i Bartkowi z Royal Fleet, Stachowi z MAST Adventure, Heniowi i MTM Profi.

Dzięki za ogromną pomoc ze strony Fixa i Patryka111 - szacun chłopaki!!!.

Kupa pożytecznej roboty dzięki Wam przyniosła fajny efekt :mrgreen:
Jakiś tam koncept selekcji osób na imprezie sprawdza się co potwierdziła atmosfera.

No czasami zdarzają się takie trole jak ten z czarnego patrola skutecznie udowadniając brak mózgu ale jego szczątki pozwoliły jednak zarejestrować komunikat z podziękowaniem za dalsze uczestnictwo w naszym spotkaniu.
Było też kilku oszołomów zrywających taśmy czy jeżdżących poza wyznaczonym terenem - nie rozumiem was i żal mi was ale muszę zrozumieć, że tylko betonowy mur, zasieki i prać są skuteczną ochroną własności jakiegokolwiek terenu.
Nic w świadomości tych ludzi się nie zmieni, szkoda tylko, że psują dobrą opinię reszcie braci offroadowej.

Zarejestrowało się prawie 80 załóg plus Ci co na dzikusa więc setka chyba była.

Kwiatek w roli licytatora - bezcenne! Sprzedał nawet drewno, które zostało! Wszystko sprzedał co było do sprzedania!
Z trudem powstrzymałem go przed sprzedaniem samego siebie :mrgreen:

Dzięki raz jeszcze za wszystko miłe co nas wczoraj spotkało. Za wasze miłe gęby i wyczyszczone portfele.
Dzięki w imieniu dzieciaków.
Dzięki Waszej kasie jakiś maluch będzie mógł żyć.
I to jest ta chwila w naszym pięknym kraju gdzie mamy jakiś wpływ na ten cały burdel, który nas otacza.
Alleluja!

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

Post autor: czobi »

oz w morde, ale szmalu! swietnie!!!
gratulacjones orgom!

tarpi mnie tylko czy aby kolczyki ktore wylicytaowal slicznosci Mopar pasuja do facjaty..

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIESTRY

Post autor: maras »

Gratulacje i pełen szacun :!: Fajnie się czyta takie informacje. No i pogodę mieliście rewelacyjną (patrząc na foty). Muszę pogadać z organizatorami i podpytać, jak to się załatwia :wink:

U nas załóg było 50 parę + kilka quadów, chwilami padał deszcz no i toyot jak na lekarstwo, a jedna, która jechała mała problem z ciśnieniem łącznika :|
Szkoda, że do Was mam trochę za daleko a i terminy imprez się pokrywały :D

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: STACHU »

Gratulacje dla Organizatorów, fajnie, że Wam sie chce!!! (z łezką w oku przypominają się stare czasy Wertepu, ehh)

kilka fotek, jakie zrobiliśmy przed początkiem bólu brzucha najmłodszego członka naszej delegacji 8)

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 5735906658" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18058
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: kylon »

Dziś była mała zawieszka forum to wrzuciłem kilka fotek w ramach treningu na mojego Facebooka.

brt
Posty: 59
Rejestracja: 06 wrz 2010, 00:21
Auto: kdj95 d4d
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: brt »

SZACUN dla chlopakow z 40 ktorzy pojechali z nami na wykrzyze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: Addams »

Radomada widzę że postanowiłeś użytkować swoje cacko w moim stylu :wink: :mrgreen:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: konus »

Bartek bardzo lubi wyzwania :mrgreen: I pełne gacie :mrgreen:

qbartx
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2007, 10:56
Auto: J70 86' j71 90'

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: qbartx »

Szczerze mowiac inaczej bym nazwal wjechanie 40 w tamto miejsce... lekkomyslnascia moze :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: Kwiatec »

dla skali poróenaczej podam że cała warszawska motoorkiestra, organizowana w warszawie, pod patronatem tv i automotoklubów itp itd zbrała ledwo 30 klocków. jesteśmy miszcze. 8)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC POMAGA 2011 - DZIAŁAMY W TERENIE DLA WIELKIEJ ORKIES

Post autor: Addams »

qbartx pisze:Szczerze mowiac inaczej bym nazwal wjechanie 40 w tamto miejsce... lekkomyslnascia moze :mrgreen:
Jeśli wjechał tam jakikolwiek inny LC to czterdziestka na pewno wyjechała

ODPOWIEDZ