dętki

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: dętki

Post autor: Emu »

Ok, mało się znam na naprawie opon. Takim zestawem naprawie się gumę "na dobre" czy jedynie w celu dojazdu do najbliższego wulkanizatora ?

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: dętki

Post autor: konus »

Na dobre, na youtube są filmiki jak to robią, chyba z au. Poszukaj.

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: dętki

Post autor: Emu »

No chyba czas się nauczyć, bo wożenie takiej ilości gumy to straszne marnotrastwo przestrzeni

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: dętki

Post autor: Kames »

panowie mam na 90 beadlocki z detkami i jest tak -wywazanie kiepskie ,defekt ,o raju telo srób odkrec i przykrec kupe roboty ,to tak do jazy po miejscowych ugorach , natomiast w trase tylko bezdetkowa ,mozna naprawic jak kolega pisze w 15 min bez sciągania koła i złapanie gwozdzia ,i nagłe pekniecie detki samo od siebie ,a tak sie zdaza nie objawia sie nam przechyłem samochodu przy np.100km/h o pare centymetrów mam beadlocki ,ale tylko dlatego ze sam je zrobiłem w warsztacie po kosztach z czystej ciekawosci :!: :wink: normalnie bym nie kupił :!:
ps wracając kiedys gr--em z Gliwic zaczeło mi schodzic powietrze ,zdumiony byłem tą sytuacją bo przecie jest detka :!: , dojechałem do domu i po rozebraniu koła sie okazało- iz detki nie ma :!: bo pekła w mak :!: a powietrze utrzymywał zakleszczony wentyl z kawałkiem poszarpanej gumy .prosze teraz pomyslec opona 35"- przy predkosci około 100km/h- profil opony znika :!: :!: i co dach :!:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: dętki

Post autor: czobi »

endurance pisze:czobi

chyba Ci chodziło o 7,5R16 :)

Pozdrawiam
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl
jesne.kac. dobrze ze wszyscy kumaja o co chodzi :lol:

zestaw mamy ten najwiekszy.jedna jedyna guma w rosji ..
a tu 3 gumiarzy obok siebie :lol: ,lenistwo wygralo, zestaw wrocil nierozdziewiczony

ODPOWIEDZ