Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: francek »

No i git
Kocham Was.... ale muszę odśnieżać :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: Kames »

jak nie ma uniwersalnego jak :?: np rudy 102 o :!: tys jakisik auto na swoj sposób- a nawet nurkowac z towotem potrafił :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: BigU »

francek pisze:@Bigu - Tak zapieniają się tylko fanatycy, trzeba uważać, żebyś się nie rozerwał w pobliżu z jakąś bombką :wink: :wink: :mrgreen:
54 miejsce- rewelacja gratuluję :!: Ja może w 2011 to zobaczymy jak komu pójdzie :wink:
Info jak info ale co śmiechu było, to było- czystość rasy :wink: :wink: :mrgreen:
Ja naprawdę Was podziwiam i Wesołych Świąt życzę.
PS Skrzynka do Pajero jest -400 zł, bez reduktora co prawda :? Z reduktorem jest SuperSelect za 800 zł. Wydaje mi się, że to przyzwoicie......
Papatki
:D Francek :D ja niesamowicie spokojny człowiek jestem :D i też ubaw miałem :mrgreen: jeśli chodzi o 2011 to na mnie możesz zawsze liczyć na D-W 8)
a co do bombek! 12 lat armi wystarczy i dam sobie jakoś radę :D poprostu, rozchodzę to :wink:

szkoda tylko ze trafiłeś na taką Perełkę i zryła Ciebie :wink: pamiętaj zawsze jak długo będziesz żył Toyota to jest TO :D :wink:
ps. widzisz, Toyota jest wszędzie nawet teraz idę do niej na Wigilię :D Wesołych Świąt :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: BigU »

kames76 pisze:jak nie ma uniwersalnego jak :?: np rudy 102 o :!: tys jakisik auto na swoj sposób- a nawet nurkowac z towotem potrafił :mrgreen:
Kames :D idz Ty lepiej śnieg odwalać OK :D :wink: bo na pewno was zawiało :mrgreen:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: francek »

Wieta co ?

Mój wspaniały pojazd stał na śniegu i mrozie 10 dni i odpalił od strzału :mrgreen: :mrgreen:
Jestem tym wyraźnie zaniepokojony ........ Czyżby zaczynała mnie kochać :?: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: Kames »

francek pisze:Wieta co ?

Mój wspaniały pojazd stał na śniegu i mrozie 10 dni i odpalił od strzału :mrgreen: :mrgreen:
Jestem tym wyraźnie zaniepokojony ........ Czyżby zaczynała mnie kochać :?: :mrgreen:
nie :!: to sprawna toyota :mrgreen:

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: Cooder »

Gałka pisze:Cooder, to wszystko Twoja wina jak się pozabijają; zapodałeś taki drażliwy temat.
Błąd, Jasiu. To tylko mody wydzieliły ten temat z innego i akurat wycięli od mojego posta. Daleki jestem od zaczynania bezsensownego bicia piany i przekonywania, że (tu cytat):

Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: Kames »

BigU pisze:
kames76 pisze:jak nie ma uniwersalnego jak :?: np rudy 102 o :!: tys jakisik auto na swoj sposób- a nawet nurkowac z towotem potrafił :mrgreen:
Kames :D idz Ty lepiej śnieg odwalać OK :D :wink: bo na pewno was zawiało :mrgreen:
własnie bys sie zdziwił lekko polukrowane to nasze miejsce -a bj-tka cos grymasi na mrozie :(

drako
Posty: 664
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:32
Auto: hdj80,wili,Lapl
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest le

Post autor: drako »

Cooder pisze: Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Meris
Posty: 454
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:19
Auto: exHJ60, HDJ80, HDJ100, J120, BJ40
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: Meris »

:mrgreen: teras prubujie to na litewski pszetlumczyc... ciekawo jak bedzy.. najmojsza! :lol:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: francek »

Hmmm.... Chyba muszę grzecznie odszczekać swoje pomostowania na HDJ-ta.
Otóż mój smietnik jest jedynym pojazdem z całej floty, który w d..ie ma te wszystkie mrozy i hula aż miło :D. Akumulatory no namy za 200 zł sztuka, paliwo z dodatkiem i to wszystkie kłopoty. Reszta szczezła: Mitsu -wybuchła skrzynia biegów, Patrol 2.8 ropirzyło turbinę a w doskonałym niemieckim Passacie B5 wywaliło uszczelkę pod głowicą. Patrola 4.2 nie ruszam gdyż zamarzł był w pewnym doskonałym mazowieckim warsztacie :twisted:
Tak wieć HDJ górą !

I kto by się tego spodziewał :mrgreen:
Hau, hau, hau

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: Gałka »

ludzką rzeczą jest błądzić , wybaczamy Ci ..... :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: BigU »

francek pisze:Hmmm.... Chyba muszę grzecznie odszczekać swoje pomostowania na HDJ-ta.
Otóż mój smietnik jest jedynym pojazdem z całej floty, który w d..ie ma te wszystkie mrozy i hula aż miło :D. Akumulatory no namy za 200 zł sztuka, paliwo z dodatkiem i to wszystkie kłopoty. Reszta szczezła: Mitsu -wybuchła skrzynia biegów, Patrol 2.8 ropirzyło turbinę a w doskonałym niemieckim Passacie B5 wywaliło uszczelkę pod głowicą. Patrola 4.2 nie ruszam gdyż zamarzł był w pewnym doskonałym mazowieckim warsztacie :twisted:
Tak wieć HDJ górą !

I kto by się tego spodziewał :mrgreen:
Hau, hau, hau
nie moze być :D może sam ją popsuj :mrgreen: co ci będzie statystyki psuć :wink:

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: GrzegorzM »

ja wiedziałem że nadejdzie ten dzień
szacun za szczekanie :mrgreen:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Dyskusja o wyższości Świąt czyli dlaczego Toyota jest lepsza

Post autor: francek »

@Bigu- Lepiej wypluj to słowo- zostanie mi wówczas tylko rower :wink:
A chłodno ździebełko jest :wink: :mrgreen:

ODPOWIEDZ