Dane techniczne

Moderator: luk4s7

Virus
Posty: 61
Rejestracja: 13 lut 2019, 13:30

Re: Dane techniczne

Post autor: Virus »

Witam napiszę tutaj czy jest dostepny jakiś katalog części do hila 2014> albo program? Pozdrawiam.


tantrumm
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2017, 21:07

Re: Dane techniczne TH 2006

Post autor: tantrumm »

Czołem koledzy poszukuję od jakiegoś czasu informacji odnośnie wymiarów paki w Hiluksie z 2006 roku są rozbieżności z tym co mam faktycznie -u mnie -1547 mm, a w katalogach gdzieś znalezionych -1520 mm. Czekam na odpowiedź od TMP ale szukam też gdzie się da. Może ktoś z szacownego grona posiada info gdzie zajrzeć by mieć twardy dowód, że jest tak a nie inaczej Dzięki uprzejme za zrozumienie

tantrumm
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2017, 21:07

Re: Dane techniczne

Post autor: tantrumm »

No i lipa TMP nie ma danych odnośnie zwymiarowania samochodów produkowanych wcześniej jedyne dane to tylko jednostki obecnie produkowane. Ale to nie tylko polityka przedstawicielstwa w PL w DK podobnie udało mi się skontaktować Afryką ale oni maja podobne zdanie ale sugerują kontakt z TMP - cóż za zaskoczenie coś ukrywają? Palą papiery po produkcji pojazdu? Jest też opcja wydania certyfikatu COC ale nasz szacowny przedstawiciel nie ma takiej możliwości choć na stronie głoszą że mogę coś takiego otrzymać LIPA! Jak coś znajdę dam znać

Awatar użytkownika
aadamuss
Posty: 538
Rejestracja: 23 paź 2012, 23:26
Auto: Hdj 100
Kontakt:

Re: Dane techniczne

Post autor: aadamuss »

Poszukaj w internecie danych dla firm do zabudowy pojazdów, może się uda. Vw znalazłem drobiazgowo zwymiarowanego.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Dane techniczne

Post autor: kylon »

Najprościej zrobić skan 3D jeśli się takowy pojazd posiada. Noe ma wtedy gdybania na temat rozbieżności. Katalogi często żyją swoim życiem o czym się przekonałem kupując swojego Hila.

ODPOWIEDZ