Roleta czy zabudowa aluminiowa?

Moderator: luk4s7

sprytnypavel
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2013, 13:55
Auto: HI-taczka-LUX 2.5 (2008)
Kontakt:

Re: Roleta czy zabudowa aluminiowa?

Post autor: sprytnypavel »

Takie zdjęcie otrzymałem od producenta KMG Bielsko-Biała. Rozwiązanie to powinno wyeliminować problem wlewania się wody w powierzchni zabudowy.
Nie podoba mi się natomiast rozwiązanie zamknięcia, ponieważ każdorazowo trzeba użyć kluczyka by unieść pokrywę bądź otworzyć burtę.
Załączniki
Zabudowa KMG Bielsko Biała
Zabudowa KMG Bielsko Biała
obraz 099a.jpg (69,78 KiB) Przejrzano 3849 razy

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Roleta czy zabudowa aluminiowa?

Post autor: STACHU »

sprytnypavel pisze:Takie zdjęcie otrzymałem od producenta KMG Bielsko-Biała. Rozwiązanie to powinno wyeliminować problem wlewania się wody w powierzchni zabudowy.
OK - powinno byc OK - jeśli jest rant na tym parapecie.
Nie podoba mi się natomiast rozwiązanie zamknięcia, ponieważ każdorazowo trzeba użyć kluczyka by unieść pokrywę bądź otworzyć burtę.
no to do kitu.

sprytnypavel
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2013, 13:55
Auto: HI-taczka-LUX 2.5 (2008)
Kontakt:

Re: Roleta czy zabudowa aluminiowa?

Post autor: sprytnypavel »

Masz rację, muszę dopytać o ten rant. Rozwiązanie zamka to porażka. Na korzyść przemawia jednak banalnie prosta konstrukcja - zawiasy od "szopy" i kawał arkusza blachy. Cóż może się popsuć?
Przerabiałem mechanizmy rolet i wiem, że co skomplikowane to utrudni życie na dłuższą metę.

Awatar użytkownika
Stanlej
Klubowicz
Posty: 36
Rejestracja: 09 lis 2012, 23:14
Auto: Hilux 3.0D-4D
Kontakt:

Re: Roleta czy zabudowa aluminiowa?

Post autor: Stanlej »

Takie coś z Bielska własnie posiadam i jestem bardzo zadowolony. Wg. mnie optycznie zdecydowanie ładniejsze niż hardtop który posiadam a leży w garażu bo pickup ma być pickupem :)

Obrazek

ODPOWIEDZ