Serwis klimatyzacji.

Moderator: luk4s7

Gość

Re: Serwis klimatyzacji.

Post autor: Gość »

Zacząłem watek więc dwa słowa jeszcze dodam. Serwis w ASO podstawowy czyli sama wymiana czynnika plu oleju zapewne to mi powiedzeli 300 zł. do tego filtr kabinowy i jak filtr to by sie dezynsekcja przydała wiec pewnie z 4 - a moze 5 stówek, to nie mało a klima działa, co do czynnika bo o to pytałem znajomego dobrego mechanika twierdzi on ze jak zmniejsza sie ilośc gazu to spada wydajność klimy OK jak ma racje to u mnie działa wszystko jak należy. Klima jest 2 czy tam 3 strefowa wiec koszty spore. Pewnie i tak sie zdecyduje , ale jak wspominałem : "lepsze jest wrogiem dobrego" i tylko ta sentencja trochę mnie powstrzymuje. Dzieki za wypowiedzi.

Zaparka
Posty: 270
Rejestracja: 04 cze 2012, 19:17
Auto: Toyota Sienna
Kontakt:

Re: Serwis klimatyzacji.

Post autor: Zaparka »

To wlacz klime i zmierz temperature powietrza wychodzacego, zaraz bedzie wiadomo jak dziala.
Sa to koszty, sprawdz ceny w serwisie klimy, ja placilem w zeslym roku 150zl za wymiane plynu.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Serwis klimatyzacji.

Post autor: irko »

+ 50 zł koszt filtra (w zamienniku) p pyłkowego który i tak powinieneś raz do roku wymieniać bo syf jaki się w nim zbiera zapycha przepływ powietrza a i powietrze pewnie pachnące nie jest

GDLC120
Posty: 125
Rejestracja: 09 mar 2011, 18:57
Auto: LC120
Kontakt:

Re: Serwis klimatyzacji.

Post autor: GDLC120 »

Jaka temperatura przy nawiewie winna być przy ustawieniu temp na klimie - 'max cold', przy założeniu, że na zewnątrz jest 20-25 stopni ?

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1839
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Serwis klimatyzacji.

Post autor: irko »

4-7 st

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Serwis klimatyzacji.

Post autor: pablo200 »

Witam,
Odgrzewam kotleta. Czy szacowne grono jest w stanie polecić jakiś dobry zakład serwisujący/ naprawiający klimatyzacje na terenie Warszawy i okolic.
Paweł

ODPOWIEDZ