Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Moderator: luk4s7

slednecks
Posty: 99
Rejestracja: 06 sie 2017, 00:20

Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: slednecks »

Czy to że z jednej strony przy kole z tyłu jest 2-3cm niżej w porównaniu do drugiej strony jest powodem do niepokoju?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: kylon »

Problemem do niepokoju jest to de każdy zadający pytanie musi być najważniejszy. Mieć swój własny temat choć na forum jest napisane o pneumatyce zawieszenia w J120 chyba wszystko. Po co czytać? Trzeba być na świeczniku jako pierwszy.
Przepraszam za powyższe ale wkurza mnie takie działanie a wolałbym po prostu odpowiedzieć na pytanie.

slednecks
Posty: 99
Rejestracja: 06 sie 2017, 00:20

Re: Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: slednecks »

To trzeba było po prostu odpowiedzieć :-). Wychodząc z twojego założenia, należałoby zamknąć to forum bo przecież wszystko już kiedyś było. Toyota nie jest zbiorem nieskończonym.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: kylon »

Ale czy na prawdę problemem jest wpisanie hasła w wyszukiwarkę. To ułatwia. Dzisiaj wszyscy podchodzą roszczeniowo. Jestem na forum - należy mi się. Gdyby był porządek wtedy wszyscy inni użytkownicy mogli by poczytać o problemie w jednym miejscu a tak co tydzień mamy hasło- pomocy zawieszenie nie robi. Co to może być?
- masz problem z czujnikami
- masz nieszczelny miech
- podłącz komputer i wyreguluj.
Wystarczy chcieć poczytać.

slednecks
Posty: 99
Rejestracja: 06 sie 2017, 00:20

Re: Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: slednecks »

Ja wcale nie podchodze do tego roszczeniowo. Zadaje dużo pytań, dużo bez oddzewu. Wcale nie mam o to pretensji. Dużo więcej dowiaduje sie na facebook/fascynaci 4x4, tam ludzie są bardziej skorzy do dyskusji. Rozumiem że tutaj zgłębiacie bardziej skomplikowane tematy. Też bym chciał przeczyścic przepływomierz, wymienić egr itd... Niestety nawet nie wiem gdzie one sie znajdują. Troche jest o tym tutaj napisane ale gdzie sie znajdują niestety nie. Jak zapytam to pewnie reakcja będzie podobna do Twojej... Więc już nie pytam! :-)
P.S. a niepotrzebne tematy można po prostu kasować, wydaje mi sie że to jedno klinkięcie admina których jest tu kilku.

Awatar użytkownika
021CLT
Posty: 205
Rejestracja: 15 cze 2012, 21:34
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Re: Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: 021CLT »

Wybacz stary ale muszę przyznać rację kylonowi.
Może po prostu na początek wejdź sobie na forum w zakładkę np w J12 i poczytaj posty ,tematy od najnowszych do najstarszych. Gwarantuje Ci że możesz się wiele fajnych rzeczy dowiedzieć, nie tylko tych o których nie masz pojęcia :shock:
. Ja tak robię systematycznie bo wiele szczegółów ucieka a głowa nie śmietnik :D

slednecks
Posty: 99
Rejestracja: 06 sie 2017, 00:20

Re: Zawieszenie pneumatyczne-problem?

Post autor: slednecks »

Chęci są. Czasu brak. Trzeba by długie godziny spędzić na tym. A ja mam do wyboru: spać 6 godzin na dobe, lub czytać i spać 4 godziny.

ODPOWIEDZ