wymiary

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: Addams »

Nie doceniają te podłe moderatory nowego użytkownika dzięki któremu mogą sprzątać śmieci, co honorem jest i przywilejem.
Bannamiesiąc SIUP

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3399
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: luk4s7 »

Addams pisze:Bannamiesiąc SIUP
"… siłą, siłą, siłom i godnością osobistą. Wężykiem, wężykiem!" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: Norick »

marekplock pisze:Hm szczególnie jak jakiś zarozumiały forumowicz odpisuje -kup nissana do toyoty trzeba dorosnąć-lub pisz staranniej,to jak mam pisać jak minister spraw zagranicznych czy co?-a tak w ogóle to nikt z wielce fachowców od Prado nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie co do szerokości auta -żałosne-jedynie tylko potraficie się czepiać do pisowni -to nie to forum żebym musiał pięknie formułować zdania itp. Straszysz mnie blokada użytkownika (za co?)-DOROŚNIJ DO BYCIA MODERATOREM pierw i mnie tu nie strasz banem tylko ciesz się ze masz nowego użytkownika bo dzięki nim tu jesteś
Dziękujemy bardzo za jakże cenne uwagi dotyczące funkcjonowania forum. Dziękuję też nowemu uzytkownikowi, dzieki któremu moderatorzy istnieją. Rozumiem że zamierzasz kontynuować raz obraną drogę?
Odpowiedziałem że musisz się przymierzyć osobiście-źle?
Nie napisałeś do czego za ciasna. Ja jestem duży ale przewieźli mnie taką po jakiejś pustyni i nie było źle.
Czy zawsze wchodząc do kogoś narzucasz mu swoje widzimisie?
Używanie wielkich liter w necie to krzyk...rozumiem że chciałeś mi to zakomunikować?
W takim razie masz niewiarygodnie podobny czas życia na forach do rozwielitki
Proponuję opamiętanie się..nie nazywanie innych zarozumiałymi i odrobinę dystansu.
Stać Cię na to, czy też forum onetu ma przerwę?

No i za późno...napisałem heheh

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: kylon »

A mnie na ten przykład w życiu nie interesowały wymiary szerokości co do mm. Zatem przyjmijmy że wymiar mniejszy jest bez nadkoli a większy z nadkolami. No chyba ze chodzi o wymiar dachu albo od krawędzi podporu łokcia kierowcy do podporu krawędzi przeciwnego łokcia pasażera. Zawsze mogę podejść do auta z miarką ale chyba nie ma już po co ;-(

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: wymiary

Post autor: realBiker »

Troll pytał o wymiary pod kątem kubatury wnętrza. Z plastikami czy bez w środku jest tak samo, si?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: Norick »

realBiker pisze:Troll pytał o wymiary pod kątem kubatury wnętrza

Troll zapytał to i odpowiedź jest

Oczywiście jest wszystkim wiadome że Toyota posiada linie produkcyjne dostosowane do potrzeb użytkownika. I najciekawsze jest to że w zależnosci od wyposazenia zewnętrznego, zmienia się też wewnętrzne i wymiary. Jest to podyktowane dyrektywą unii nr.( sorry nie pamiętam w tej chwili ale uzupełnie)do którego toyota chcąc nie chcąc musiała się dostosować. Także nie zdziwcie się pasując niektóre rzeczy od różnych serii. Mogą być mniejsze, bądź też większe jeśli dotyczy to rynku amerykańskiego. Tutaj akurat rozumiem sytuacje bo to tylko świadczy o elastyczności systemu i dążeniu koncernu do dostosowaniu się do potrzeb użytkownika. Pozdrawiam.
Zwłaszcza jeśli to dotyczy "modelu" Prado :?

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3399
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: luk4s7 »

Hehe A mi się wydawało że to ja mam dosyć złośliwą naturę ;)

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 2143
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:23
Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: sebastian44 »

hej Panowie, nie chce zakładac nowego wątku skoro ten już jest i do tego taki rokujący :mrgreen:
Czy ktoś mogłby mi zmierzyć ile wynosi odległośc od krawedzi nadkoli do środka piasty w J95 z przodu i z tyłu? Wersja z poszerzeniami jakby kto pytał ;) Chodzi mi o full oryginał bez liftu. Z góry dzieki !

grzech
Posty: 304
Rejestracja: 01 wrz 2011, 10:05
Auto: Mercedes G W463. By?o kzJ90 3.0 TD,
Rav4 2009 2.0VVTi, Yamaha FJR 1300, Rav4 2014 2.0VVTi
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: grzech »

siedzę sobie zmęczony i znudzony w pracy o 14:41 i trafiam na taki zabawny wątek:-) od razu mi sie humorek poprawił:-)
swoją drogą dawno chyba taki troll na forum nie zawitał:-)
Grzech

Sławek
Posty: 204
Rejestracja: 12 cze 2009, 16:36
Auto: land 120 2006
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: Sławek »

wszyscy jesteście bez serca

Awatar użytkownika
realBiker
Posty: 748
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:31
Auto: VZJ90

Re: wymiary

Post autor: realBiker »

położyłem wykładzinę z paki J9 na pace J7 i jest za mała :D 70tka jest bardziej pakowna

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: waldek_BB »

sebastian44 pisze:hej Panowie, nie chce zakładac nowego wątku skoro ten już jest i do tego taki rokujący :mrgreen:
Czy ktoś mogłby mi zmierzyć ile wynosi odległośc od krawedzi nadkoli do środka piasty w J95 z przodu i z tyłu? Wersja z poszerzeniami jakby kto pytał ;) Chodzi mi o full oryginał bez liftu. Z góry dzieki !

z przodu ~53cm
z tyłu ~51 cm (na pełnym zbiorniku a w bagażniku pewnie z 50-70 kg szpeju)

grzech
Posty: 304
Rejestracja: 01 wrz 2011, 10:05
Auto: Mercedes G W463. By?o kzJ90 3.0 TD,
Rav4 2009 2.0VVTi, Yamaha FJR 1300, Rav4 2014 2.0VVTi
Kontakt:

Re: wymiary

Post autor: grzech »

marekplock pisze:a co to za miodek sie odezwal?
drugi dzień z rzędu mam ubaw z tego wątku a zwłaszcza z powyższego pytania:-)

sorry za ot...

Grzech

ODPOWIEDZ