Problem z kontrolką

Moderator: luk4s7

rafalll
Posty: 78
Rejestracja: 29 mar 2010, 13:42
Auto: Toyota Land Cruiser LJ 70
Kontakt:

Problem z kontrolką

Post autor: rafalll »

Wiatm w mojej lj 70 po 90 roku ostatnio zapaliła sie kontrola od otwartych drzwi, gdy one sa dobrze po zamykane gdy nacisne hamulec roboczy kontrolka gasnie ktos mial podobny przypadek?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Problem z kontrolką

Post autor: kylon »

prawdopodobnie brak gdzies masy. Sprawdz elektryke.

rafalll
Posty: 78
Rejestracja: 29 mar 2010, 13:42
Auto: Toyota Land Cruiser LJ 70
Kontakt:

Re: Problem z kontrolką

Post autor: rafalll »

no wlasnie nie wiem od ktorej strony zaczac z tą elektryką, a teraz gdy wcisne hamulec gasnie ta kontrolka od drzwi a zapala sie od przeciwmgielnego :shock: :shock: :shock: jezeli nikt nie mial podobnych objawów to bede musial poczekac az sie ociepli i przejrze wszystkie kable :wink:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Problem z kontrolką

Post autor: Kwiatec »

objawy są dość jasne tylko miejsc zwarcia lub rozwarcia moze być 500 :) szukaj :)

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Problem z kontrolką

Post autor: Gałka »

rafalll pisze:Wiatm w mojej lj 70 po 90 roku ostatnio zapaliła sie kontrola od otwartych drzwi, gdy one sa dobrze po zamykane gdy nacisne hamulec roboczy kontrolka gasnie ktos mial podobny przypadek?
z tyłu na belce poprzecznej nad bakiem masz jedno z mocowań masy od tylnych świateł ( hamulcowych) sprawdź najpierw tam. Zobacz jak zapalają się światła hamulcowe, czy nie masz choinki.

rafalll
Posty: 78
Rejestracja: 29 mar 2010, 13:42
Auto: Toyota Land Cruiser LJ 70
Kontakt:

Re: Problem z kontrolką

Post autor: rafalll »

chwilowo problem rozwiazał sie "sam" po paru dniach postoju auta dzisiaj wsiadlem i nie ma tego problemu z kontrolkami co nie znaczy ze nie zajrze do kabli dziekuje za podpowiedzi :D

ODPOWIEDZ